Medale Satori w Jarosławiu

10 medali wywalczyli podopieczni Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori podczas otwartych mistrzostw Podkarpacia IKO, które odbyły się w Jarosławiu.

W kategoriach, w których startowali zawodnicy Satori, nie mieli sobie równych i zajmowali pierwsze bądź drugie miejsce po bratnich pojedynkach. Najlepiej zaprezentował się Fabian Nafalski który był najlepszy i w kata i kumite. – Łącznie zdobyliśmy 10 pucharów z czego pięć za pierwsze i pięć za drugie miejsce.

Turniej w Jarosławiu zgromadził około 140 zawodników, a ja miałem zaszczyt i przyjemność być sędzią głównym tych zawodów – informuje sensei Bartłomiej Zakrzewski – prezes Satori. Medale dla Chełma zdobyli: w kata: złoto – Fabian Nafalski, Dawid Wurszt, srebro – Michał Łatka, w kumite: złoto – Fabian Nafalski, Davyd Babiak, Karol Grabowski, srebro – Dawid Wurszt, Szymon Grabowski, Michał Łatka, Marcel Grabowski. (kg)